Portale społecznościowe firmy Parker

Firma Parker Hannifin zaprasza do swoich portali społecznościowych

Firma Parker zaprasza wszystkich gości, od absolwentów studiów po doświadczonych starszych inżynierów, do eksplorowania oraz zapisania się do naszego portalu Parker Communities. Celem jest nawiązanie kontaktów pomiędzy klientami, pracownikami, absolwentami oraz partnerami a naszymi miejscowymi ekspertami w dziedzinie technologii napędów i sterowania. Zachęcamy do korzystania z naszych stron społecznościowych, blogów, forów, dzielenia się swoimi przemyśleniami i opiniami oraz regularnego sprawdzania naszych stron w miarę aktualizacji i rozwoju tych obszarów.


 

  • Znajdź nas — portale społecznościowe

    Celem firmy Parker jest aktywne zaangażowanie naszych klientów i akcjonariuszy poprzez media społecznościowe, takie jak serwisy LinkedIn, Google+, Twitter, Facebook i YouTube.

  • Osobiste spotkania — Wydarzenia

    Firma Parker bierze udział w konferencjach i targach na całym świecie, a nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i podzielą się swoją wiedzą.

  • Ucz się z firmą Parker — Blogi

    Blogi spółki Parker stanowią centralną platformę, która może zostać wykorzystana przez gości do uzyskania informacji o innowacyjnych technologiach napędów i sterowania, posłuchania autorów firmy Parker oraz podzielenia się swoim zdaniem. Odwiedź blogi firmy Parker