PARKER'DA KARİYER

Hareket ve kontrol teknolojileri alanında dünya lideri Parker, 9 ana teknolojide mobil ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan ürün ve sistem çözümlerini geliştirmekte ve üretmektedir.

PARKER'DA KARİYER

Birlikte dünyanın en önemli mühendislik zorluklarını çözebiliriz. Bu ciddiye aldığımız ve sadece dünyanın en zeki mühendislerinin yapması gerekenden daha fazlasını gerektiren bir sorumluluktur. Bu sorumluluk, bilgili ve deneyimli mühendisler, tedarik zinciri yöneticileri, bilgi teknolojisi uzmanları, insan kaynakları uzmanları ve üretim profesyonelleri gerektirir.

Parker ekibine katılın ve dünyanın en büyük mühendislik zorluklarını çözeceğiniz bir geleceğe adım atın. Bizimle beraber öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen, yaratıcı iletişim uzmanları, becerikli sorun çözücüler, meraklı düşünürler ve kendini işine adamış profesyoneller arıyoruz.

PARKER FARKI

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan şirketimiz Parker, ürünlerimiz ve çözümlerimizle müşterilerimizin sorunlarını giderdiğinde büyür ve başarılı olur.

Global başarımız basit bir denkleme dayanır: destekleyici bir ortamda çalışan, yetki verilmiş bir iş gücü, yenilikçi fikirler ve çözümlerin ortaya çıkmasını teşvik eder. Çalışanlarımızı fikirler peşinde koşmaya teşvik eder ve daha önemlisi, onlara kulak veririz. Başarılı olduğumuzda, çalışanların ve ekiplerin elde ettiği başarıları takdir eder ve global bir şirkette kariyerlerini geliştirmeleri için sıra dışı fırsatlar yaratırız.

Parker'da bir kariyer, mesleki ve kişisel gelişim için sınırsız potansiyel sunar. Dünyadaki en parlak zekalarla yan yana çalışacak, yenilikçi teknolojilerin ve ürünlerin geliştirilmesine yardımcı olacak ve şirketimizin dünyanın en büyük mühendislik zorluklarını çözme hedefine katkıda bulunacaksınız.

Parker çalışanı dünya üzerinde olumlu bir etki yaratır ve biz de çalışanlarımızın yaşamında olumlu bir etki yaratmaya çalışırız. Bunu çekici ve destekleyici iş ortamları sunarak, çalışanlarımızın sağlığına ve refahına yatırım yaparak, çalışanlarımızı ve ekiplerimizi eğitimlerine ve beceri gelişimlerine devam etmeye teşvik ederek ve global bir şirkette sıra dışı gelişim fırsatları sunarak başarırız.
Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan şirketimiz Parker, başarılarının temelinde çalışanlarının gösterdiği katkıların yer aldığını bilir. Parker, mühendislik çözümlerinde olduğu kadar kariyer gelişiminde de inovasyonlu bir yaklaşım sergileyen alışılmışın dışında bir firmadır.
PARKER FARKI
Parker'da çalışanlarımızın sağlığını en ön planda tutuyor ve sürdürülebilir çabalar ile kaynaklarımızın verimli ve bilinçli kullanılmasına odaklanıyoruz. Hizmet verdiğimiz her yerde sosyal sorumluluğa büyük önem gösteriyoruz.
SOSYAL SORUMLULUK

PARKER'DA ÇALIŞMAK

Parker çalışanı dünya üzerinde olumlu bir etki yaratır ve biz de çalışanlarımızın yaşamında olumlu bir etki yaratmaya çalışırız. Bunu çekici ve destekleyici iş ortamları sunarak, çalışanlarımızın sağlığına ve refahına yatırım yaparak, çalışanlarımızı ve ekiplerimizi eğitimlerine ve beceri gelişimlerine devam etmeye teşvik ederek ve global bir şirkette sıra dışı gelişim fırsatları sunarak başarırız.

Parker çalışanları, iyi performans sergilemeleri ve başarılarını göstermeleri halinde, Parker'ın onlara standartlar üzerinde ödenek ve yan haklar, kendini geliştirme ve sürekli eğitim alma fırsatı ve kariyerini ilerletme potansiyeli sunacağı güvencesi ile yetkilendirilir.

Altı kıtadaki 48 ülkede tesisleri bulunan Parker, gerçek anlamda global bir şirket olsa da küçük bir şirket duygusu yaratır. Çalışanlarımıza sorun; bu onlar için ve bizim için bir gurur kaynağıdır. Büyüme ve kârlılık hedeflerimizi, konforlu ve açık bir çalışma ortamı sağlama taahhüdümüzle ustaca dengeleyerek kültürümüzü koruduk. Tüm çalışanlarımızın ortak değerlerini yansıtan bir kültür yaratarak başarılı ve tatmin edici bir iş gücüne sahip olmayı başardık.
Başarılı Parker çalışanları farklı geçmişlere sahip olsalar bile aynı ortak değerleri ve davranış özelliklerini taşırlar. Parker'da çalışmak için uygun aday mısınız? Parker'da çalışanlarımızda aradığımız kriterleri öğrenmek için buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
MÜKEMMEL ADAY
Parker Hannifin Corporation kapsayıcı ve yetki veren bir ortam yaratmak için olumlu adımlar atacak şekilde, taahhüdünü fırsat eşitliğinin ve ayrımcı uygulamaların ötesine taşıyan, pozitif ayrımcılık uygulayan ve fırsat eşitliği sunan bir işverendir.
FIRSAT EŞİTLİĞİ
Çeşitlilik sadece günümüz Parker kültürününün veya zengin firma geçmişimizin bir parçası değil uzun dönem planlarımızın ve hedeflerimizin merkezi görüşlerindendir. Çeşitlilik ve katılımcılık saygı duyulan bir çalışma ortamı yaratmak için vazgeçilmez unsurlardır. Ancak bu şekilde yetkilendirilmiş ve katkılarının farkında olduğumuz çalışanlara sahip olabiliriz.
ÇEŞİTLİLİK VE KATILIMCILIK
Parker mühendislik, üretim, finans, muhasebe, satış, tedarik zinciri yönetimi, bilgi teknolojisi, pazarlama, insan kaynakları, yalın üretim, kalite, operasyon yönetimi ve program yönetimi de dahil olmak üzere, tüm alanlarda sıra dışı profesyoneller istihdam eder.
KARİYER YOLLARI

KAMPÜSTE

Yetki vermenin önemini vurgulayan ve büyük fırsatlar sunan global bir şirket olan Parker, kariyerinize başlamak için harika bir yerdir.

Parker'da staj yapmak çok değerli deneyimler kazanma ve bağlantılar kurma fırsatı sunar ve eğitiminiz ile kariyeriniz arasındaki boşluğu kapatmanıza yardım eder.

Parker global ekibimizin parçası olmaları için seçkin mezunlar aramaktadır. Öne çıkan adaylar, ayrıntılara önem veren, ekip odaklı ve her duruma uyum sağlayabilen, güçlü iletişimciler olacaktır.

Parker'da kariyerin ana avantajlarından biri de, çalışanlarımızın her iş günü bitiminde çıkarken yaşadıkları, anlamlı başarı duygusudur. Çalışanlar kendilerine en yüksek düzeyde performans sergilemeleri, kariyerlerini ve kendilerini geliştirme fırsatlarının peşinden koşmaları için ilham veren bir işte çalışırlar. Ama herkes Parker'da kariyer yapamaz.

Parker'da başarılı olmak için kendinizi işe adamanız ve öğrenmeye ve gelişmeye devam etme konusunda dinmek bilmez bir isteğiniz olması gerekir. Bir ekibin parçası olarak başarma isteğine sahip, yetenekli ve akıllı bireyler ararız. Müşterilerimizin sorunlarını daha önce sorulmamış soruları yanıtlamak için birlikte çalışarak çözeriz.

Staj İmkanları

Kariyer Etkinlikleri

Parker'daki kariyer olanakları hakkında merak ettiklerinizi sorun, biz de size dünyanın en büyük mühendislik sorunlarının çözülmesine nasıl katkı sağlayabileceğimizi açıklayalım.

Bizimle beraber öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen iletişim uzmanları, sorun çözücüler, meraklı düşünürler ve kendini işine adamış profesyoneller arıyoruz. Açık pozisyonlarımıza müracaat edebilir veya CV havuzumuzda yer almak için aşağıdaki linkten başvurularınızı yapabilirsiniz.

AÇIK POZİSYONLAR

HAREKET EDEN HER ŞEYDE PARKER'IN İMZASINI GÖREBİLİRSİNİZ.
İşte bu yüzden ekibimize doğru insanların katılmasını çok isteriz

Parker size, keşfedilmeyi bekleyen yepyeni bir imkanlar dünyası sunar. Başvurularınızı bekliyoruz.
Lokasyon: Parker Hannifin Satış Şirketi Türkiye

Bu pozisyon ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak üzere detayları görüntüleyin.
Lokasyon: Parker Hannifin Satış Şirketi Türkiye

Parker Türkiye Pazarlama Koordinatörü’ne bağlı olarak, dahili ve harici pazarlama organizasyonlarının planlanmasından; sosyal medya, email kampanyaları, landing sayfaları ve web sitesinin yönetilmesinden; müşteri veri tabanının güncel tutulmasından; marka iletişimi, reklamlar, haber bültenleri ve PR aktivitelerinin yönetiminden; katalog, broşür, promosyonlar ve benzeri basılı materyallerin yönetilmesinden sorumlu olacaktır.
Lokasyon: Parker Hannifin Satış Şirketi Türkiye

Parker Türkiye Stratejik Fiyatlandırma Koordinatörü’ne bağlı olarak, fiyatlandırma ve tekliflendirme süreçlerine ekibe destek verecek, tekliflerin hazırlanması, sisteme girilmesi, teklif onay süreçlerinin takibi ve yönetimi, fiyat kontrolleri, karlılık analizleri ve müşteri/müşteri grubu bazında raporlamalardan sorumlu olacaktır.