Türkiye

Turkey - YAŞAM BİLİMLERİ
688368:MARKETS

YAŞAM BİLİMLERİ

Yaşam bilimleri pazarı için özel olarak tasarlanmış ürün gamı ve tecrübeye ilave olarak; müşterilerimiz, Parker tarafından sağlanan, ihtiyaca özel esnek çözüm ve destekten faydalanmaktadır.


Medikal cihazlar, biyofarma, ilaç, API ve endüstriyel biyoteknoloji alanlarındaki bir çok uygulamaya yönelik çözümlerimiz ile yanınızdayız.

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

 • Medikal Cihazlar 

  Üretici firmalar; cerrahi, hasta izleme, terapi, bakım, solunum desteği, anestezi ve kardiyovasküler uygulama alanlarında kullanılan cihazlarını geliştirmek üzere Parker ile işbirliği yapmaktadır. Firmamız, medikal ve analitik cihaz üreticileri ile 30 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Geliştirdiğimiz bileşenler, modüller ve bütünleşik sistemler ile; uygulamaya göre özelleştirilebilir seviyede entegrasyon sağlanmakta, bu sayede teknik riskler azaltılarak, ürün geliştirme maliyetleri düşürülmekte ve pazara ulaşma süresi iyileştirilmektedir.

  Biyofarmasötik İlaçlar 

  Parker, ilaç geliştirme sürecinin hızlı ve kolay gerçekleşmesini desteklemek üzere uzman işbirliği sunmaktadır. Çoklu teknoloji tebrübemiz sayesinde, konuyla ilgili uzmanlarımız, firmanızın çalışma takımları ile entegre biçimde geliştirme süreçlerinizi hızlandırır ve akışkan yönetimi, hareket kontrol, filtrasyon, endüsriyel gaz üretimi ve sıcaklık kontrol sahalarındaki çözümlerimiz ile pazara sunma sürecinize ivme kazandırır.

  Kimyasal Olarak Sentezlenmiş API 

  Hat üzerindeki operasyonların güvence altına alınması ve filtrelerin erken tıkanmasını engellemek üzere, hammaddelerin ve ara ürünlerin etkili biçimde berraklaştırılması, yüksek seviyede mevcut partiküllerin uzaklaştırılması çok önemlidir. Parker domnick hunter, kimyasal olarak sentezlenen aktif maddelerin imalatında kullanılan çeşitli kimyasallar/solventler ile uyumlu filtre bileşenleri ve yuvaları temin etmektedir. Filtre yuvalarımız, alışılageldik paslanmaz çelik ile uyumlu olmayan özel uygulamalara yönelik ürünleri kapsamakta, Alloy 22 ve PTFE'den üretilmiş bileşenleri de sunmaktadır. Berraklaştırma işlemleri için, polipropilen ve PTFE bazlı filtrelerimiz ideal çözümler oluşturur.

  Endüstriyel Biyoteknoloji 

  Parker, global olarak büyük ölçekli fermentasyon prosesleri için 40 yılı aşkın süredir  filtrasyon ve ayırma çözümleri sunmaktadır. Sağlık bakım ürünleri, gıda katkıları, enzimler, biyoyakıtlar ve endüstriyel kimyasalların üretiminde, bulk fermentasyon uygulamaları için, endüstriyel biyoteknoloji alanında lider isimlerle müşterek çalışmalarımız mevcuttur. Fermentör için gerekli olabilecek; atık gaz kontrolü, steril gaz filtrasyonu, filtre güvenilirlik test cihazları ve yenilikçi Turbosep ile tam bir filtrasyon ve ayırma çözümü sunmaktayız.

Parker Hareket ve Kontrol Sistemleri Ticaret Ltd. Şti.
Kısıklı Mahallesi Hanım Seti Sokak No:55
Üsküdar
İstanbul
34692
Ph:  +90 (216) 499 70 81
Fax: +90 (216) 499 70 77