Nowe filtry niskociśnieniowe GLF iprotect® firmy Parker w rozmiarach 2 i 3 przenoszą technologię filtracji na nowy poziom efektywności i trwałości

Warszawa, Polska, 25. czerwca 2018 - Firma Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie technologii napędu i sterowania, wprowadziła serię GLF iprotect® nową generację filtrów niskociśnieniowych. Podobnie jak w przypadku sprawdzonych filtrów wysokiego i średniego ciśnienia firmy Parker, innowacyjna i przyjazna dla środowiska konstrukcja oparta jest na opatentowanych wkładach filtrujących. Wraz z wprowadzeniem nowej rodziny produktów, Parker konsoliduje obszar filtrów niskiego ciśnienia, oferując bardziej przejrzysty i przyjazny dla klienta wybór produktów oraz lepszą obsługę klienta.

 

Skuteczne filtry GLF iprotect® w rozmiarach 2 i 3 (kolejne rozmiary w opracowaniu) są zaprojektowane do natężenia przepływu do 800 l/min. Do zastosowań o ograniczonej ilości miejsca dostępne są zajmujące niewiele miejsca rozwiązania typu in-tank. Wkłady filtra iprotect® są wyposażone w mocny i trwały materiał filtracyjny Parker quantumfiber w wersjach 2 μ, 5 μ, 10 μ i 20 μ. Dzięki opatentowanej konstrukcji wkładów użytkownicy mogą korzystać z trwałych części zamiennych.

 

Podczas etapowego procesu wprowadzania i konwersji istniejące serie filtrów niskociśnieniowych TTF, BGT, Tanktopper, FT i Multiflow zostaną zastąpione przez wysokiej jakości i co najmniej identyczne pod względem funkcjonalnym filtry GLF iprotect®, a klienci otrzymają aktywne wsparcie, na przykład w postaci łatwego w obsłudze internetowego systemu doboru produktów (patrz www.filterselector.com).

 

O Parker Hannifin
Parker Hannifin jest światowym liderem w dziedzinie technologii napędu i sterowania, znajdującym się wśród 250 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune. Już od 100 lat firma buduje sukces swoich klientów dostarczając rozwiązania inżynieryjne o szerokim zakresie na różnorodne rynki przemysłowe i lotnicze. Dowiedz się więcej na www.parker.com lub @parkerhannifin.

Kontakt z mediami

Sylwia Małachowska - Kierownik ds. Marketingu
Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o.,
Tel. +48 22 573 24 40
E-Mail: SMalachowska@parker.com