Türkiye

İnovasyon

Ürünlerimizi oluşturan mühendislik tecrübesini gözlerinizle göremeseniz bile, etrafınızda hareket eden her şeyde bu tecrübenin sonuçlarını görebilirsiniz.

Eğer dünyaya bizim baktığımız gibi bakıp hareket ve kontrol teknolojilerinin geniş çerçevesinden görebilseydiniz üzerinde çalıştığımız, hala çalışmakta olduğumuz ve çalışmaya devam edeceğimiz çözülmesi gereken çok zorlu mühendislik problemleri ile uğraştığımızı ve çözdüğümüz her bir mühendislik probleminin insan hayatını daha iyiye taşıyacak anlamlı değişikliklere sebep olduğunu görürdünüz.

Bu mühendislik problemler Paker çalışanlarını daha ileriye taşır. Yeni inovatif gelişmeler yaratmaya, teknolojileri birleştirmeye, iş birliği içinde çalışmaya, sistemler geliştirmeye ve müşterilerimiz ile iş ortaklığı kurarak bu problemleri çözmeye teşvik eder. Biz buna Parker'da WINovasyon deriz ve Winovasyon bize sınırsız büyüme ve gelişme için potansiyel sağlarken dünyaya çok daha geniş ölçüde katkılar sağlamamıza ve gelecek nesillere ve ondan sonraki nesillere daha iyi bir dünya bırakmamıza yardımcı olur.