Zróżnicowane i przyjazne środowisko pracy

Parker ma na celu tworzenie przyjaznego i sprzyjającego integracji miejsca pracy, które szanuje i uwzględnia wyjątkowe perspektywy każdego pracownika.

Członkowie zespołu z niewiarygodnie różnorodnych środowisk społecznych i zawodowych wykorzystują swoją kreatywność i unikalne umiejętności, by rozwiązywać problemy, ulepszać procesy i napędzać sukces firmy.

DLACZEGO RÓŻNORODNOŚĆ W FIRMIE PARKER MA ZNACZENIE

Działamy na ogromnym obszarze, w którym różnorodność ma znaczenie. Dotyczy to płci, rasy, pochodzenia etnicznego, orientacji seksualnej, przekonań religijnych i politycznych, a także wykształcenia i pochodzenia społeczno-ekonomicznego. Wierzymy, że różnorodność przynosi firmie ogromne korzyści: zwiększona rentowność, lepsze umiejętności rozwiązywania problemów, wysoka kreatywność i większe innowacje. Poza aspektem finansowym pracownicy, którzy czują, że ich firma zapewnia równe szanse, czują, że ich głos jest brany pod uwagę i mogą być autentyczni w pracy, wykonują swoją pracę lepiej i są dumni z pracy na jej rzecz.

Jeśli chodzi o różnorodność, uwzględniamy nasze różnice i doceniamy je, tak aby móc stworzyć miejsce pracy sprzyjające integracji, pełne szacunku, w którym każdy ma prawa, możliwość rozwoju i jest doceniany za swój wkład. Nasza zdolność i zaangażowanie w wykorzystywanie mocnych stron wszystkich naszych pracowników sprawia, że Parker jest doskonałym miejscem pracy.