NASZE SZANSE ROZWOJU

Mocno wierzymy w uczenie się przez całe życie i jesteśmy gotowi inwestować w rozwój naszych pracowników. Umożliwiając im poszerzanie wiedzy w ich dziedzinach i odkrywanie możliwości rozwoju kariery.

CIĄGŁY ROZWÓJ

NASZE SZANSE ROZWOJU

W Parker mocno wierzymy w uczenie się przez całe życie i jesteśmy gotowi inwestować w rozwój naszych pracowników. Zachęcamy członków zespołu do poszerzania wiedzy i wykorzystywania możliwości kariery.

CIĄGŁY ROZWÓJ

Wierzymy, że ciągły rozwój pomaga czerpać z siebie to, co najlepsze w pracy i projektach. Parker pragnie zaoferować ukierunkowane możliwości rozwoju, aby zapewnić naszym pracownikom osiągnięcie pełni swojego potencjału.

Gdy dołączysz do firmy Parker nasz kompleksowy program wdrożeniowy pozwoli zapoznać się najpierw z wartościami, kulturą, strategią i wydajnością naszej firmy. Następnie przyjdzie czas na inne możliwości rozwoju. Możesz rozwijać swoje umiejętności techniczne, kierownicze lub personalne, aby odzwierciedlić swoje indywidualne potrzeby i cele.

PRZYŚPIESZONY ROZWÓJ KARIERY

Jesteś ambitny i marzy Ci się większa odpowiedzialność? W takim razie nasz program wspierający ambitnych pracowników stojących u początku kariery zawodowej, o nazwie LEAP, jest właśnie dla Ciebie. Ten przyspieszony program rozwoju kariery zbuduje Twoje umiejętności przywódcze i przygotuje Cię do roli kierownika w Parker. LEAP łączy w sobie wiedzę finansową, wiedzę techniczną i praktyki LEAN, przyczyniając się jednocześnie do budowy Twojej sieci profesjonalnej.