Společnost Parker uvedla zařízení icount LaserCM30 – novou generaci monitoru pevných částic umožňující provedení testování za méně než 90 vteřin

Littlehampton, Velká Británie, 26. října 2020 – Divize Hydraulic and Industrial Process Filtration společnosti Parker Hannifin, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes ohlásila uvedení monitoru pevných částic Parker icount LaserCM30. Tento monitor pevných částic je snadno ovladatelné diagnostické zařízení pro práci v terénu, které servisnímu personálu poskytuje možnost rychle a snadno zhodnotit znečištění hydraulické kapaliny či oleje v široké paletě použití včetně rypadel, kontejnerových manipulátorů, kolových nakladačů, vrtných zařízení a zařízení pro řízení, pro odvětví zemědělství, stavebnictví, ropy a zemního plynu, výroby energie, námořního odvětví, těžby, lesnictví a průmyslová odvětví.

 

Zařízení icount LaserCM30 společnosti Parker je novou generací monitoru pevných částic a umožňuje provést testování za méně než 90 vteřin. Tento monitor umožňuje podávání hlášení o čistotě podle standardů ISO 4406, NAS 1638, AS4059 a GOST, zadávání dat a integrovaný tisk.

 

Zařízení icount LaserCM30 nabízí optické skenování ovládané mikroprocesorem a poskytuje tak přesné měření znečištění s rozsahem kalibrace od ISO 0 do ISO 22 bez nasycení monitoru. Částice jsou měřeny fotodiodou, která převádí intenzitu světla na napěťový výstup, jenž se zaznamenává v čase. Při pohybu částice skrze okénko dochází ke ztrátám určitého množství světla, přičemž rozsah těchto ztrát je úměrný velikosti částice. Toto snížení napětí je změřeno počítačem zařízení icount LaserCM30 a uloženo v jednom z jeho šesti kanálů v závislosti na velikosti danéčástice. Pro referenčníúčely je také proveden výpočet dalších velikostí. Údaje jsou zobrazeny na ručním LCD displeji ve schválených standardech ISO/AS a NAS a jsou připraveny na tisk na papír či ke stažení do počítače ve standardu RS232. Zabudovaný počítač umožňuje uložit až 1000 výsledků testů.

 

Kompaktní a uživatelsky přívětivý design zařízení icount LaserCM30 a jednoduchost jeho používání jej odlišuje od ostatních přenosných monitorůčástic na trhu. Používání tohoto zařízení je jednoduché – stačí jen stisknout spouštěcí tlačítko na ovladači. Do řízení mikroprocesoru zařízení icount LaserCM30 je začleněna speciální diagnostika pro zajištěníúčinného testování znečištění olejových systémů a kapalných paliv, cožšetříčas a peníze. Monitorování znečištění je nyní také možné provádět v průběhu provozu, což zkracuje čas prostojů.

 

„Vyvíjíme se společně s potřebami našich zákazníků a umožňujeme jim zajistit bezpečnější, zodpovědnější a udržitelnější provoz kdekoliv na světě, říká ve vztahu k uvedení zařízení icount LaserCM30 Shaun Skilton, produktový manažer, divize Hydraulic and Industrial Process Filtration, region EMEA, Condition Monitoring Business Unit.

 

Více informací o zařízení icount LaserCM30 společnosti Parker získáte na webové stránce https://ph.parker.com/gb/en/icountlasercm30-portable-particle-monitor

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Kontakt pro média

Lisa de Beer
PR pro region EMEA
E-mail: lisa.debeer@parker.com