Europejski oddział siłowników i akumulatorów firmy Parker Hannifin przedstawia nowe produkty na targach w Hanowerze

Paryż, Francja, 20. marca 2019 r. —Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie technologii ruchu i kontroli, przedstawi na tegorocznych targach w Hanowerze nową cichą chłodnicę powietrzno-olejową serii QAC oraz globalny akumulator pęcherzowy serii EHV.

 

Chłodnica QAC jest przeznaczona do zastosowań przemysłowych i stanowi najcichsze urządzenie tego typu na rynku. Udoskonaloną konstrukcję nowej serii zoptymalizowano pod kątem redukcji hałasów. Dzięki temu chłodnica nadaje się do montażu w pobliżu stanowisk operatorskich i pomaga w spełnianiu wymagań dotyczących norm poziomu hałasu. Wszystkie modele chłodnic niezależnie od ich wielkości są dostępne z wysokowydajnymi silnikami IE3 160 kW AC, dzięki czemu stanowią opłacalne rozwiązanie chłodzenia do przemysłowych układów hydraulicznych.

 

Globalny akumulator firmy Parker, objęty międzynarodowymi certyfikatami (SELO, ASME i CE), ma ulepszoną konstrukcję i wykorzystuje udoskonalone technologie. Zastosowano w nim nowy pęcherz odpowiedni do standardowych adapterów dostępnych obecnie na rynku. Został opracowany z wykorzystaniem nowej technologii pęcherzy Extra-Life oraz zoptymalizowanego przyłącza cieczy, które zmniejsza hałas i zwiększa natężenie przepływu.

 

Zapewnienie zgodności ze wszystkimi przepisami pozwoliło zmniejszyć liczbę części i uprościć dokumentację, co znacznie ogranicza koszty oraz zasoby potrzebne w projektowaniu i logistyce. Wszystkie globalne akumulatory firmy Parker mają unikatowe kody, dzięki którym klienci mogą korzystać z systemu śledzenia Parker Tracking System (PTS).

 

Numery katalogowe i dodatkowe dane techniczne są dostępne na stronie www.parker.com/acde.

O firmie Parker Hannifin
Firma Parker Hannifin, uwzględniona w rankingu Fortune 250, jest globalnym liderem w dziedzinie technologii napędów i sterowań. Od ponad 100 lat firma projektuje rozwiązania inżynieryjne wspierające działalność klientów z różnorodnych branż przemysłowych i lotniczych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.parker.com lub @parkerhannifin.

Kontakt z mediami

Andreas Lengnowski
Parker Hannifin — europejski oddział siłowników i akumulatorów (CADE)
Tel.: +49 (0)175 575 6320
andreas.lengnowski@parker.com
www.parker.com/acde