Certifikované servisní centrum pro akumulátory společnosti Parker snižuje riziko nehod, prostojů a nákladů

Praha, 4. června 2020 – Parker Hannifin, celosvětový lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, postupně rozšiřuje své celosvětové pokrytí služeb o certifikovaná servisní centra pro akumulátory (Certified Accumulator Service Center). V České republice autorizoval firmu Chvalis s.r.o. se sídlem v Hoštce jako servisní centrum pro akumulátory certifikované společností Parker. Firma Chvalis s.r.o. poskytuje profesionální servisní služby zákazníkům na trhu tváření kovů, zpracování papíru, automobilového průmyslu, stavebnictví, zpracování oceli a hliníku, železnic, chemického průmyslu a zpracování ropy a plynu. Hlavní specializací je servis hydraulických a pneumatických systémů, návrh a výroba hydraulických agregátů s přizpůsobenými válci a modernizace mazacích systémů.

 

Certifikovaná servisní centra pro akumulátory zřizuje společnost Parker u svých certifikovaných distributorů pro optimalizaci zákaznických systémů, protože centra kombinují špičkové produkty podporované kvalitními službami a zajišťují bezproblémovou správu akumulátorů společně s jejich maximálním výkonem, efektivitou a bezpečností.

 

„Globální síť certifikovaných servisních center pro akumulátory poskytuje uživatelům a majitelům akumulátorů ve vaší oblasti kompletní servis a podporu,říká Andreas Lengnowski, manažer trhu v rámci divize Parker v Evropě pro válce, akumulátory a chladiče.

 

Na řadě míst po celém světě nabízejí servisní centra Parker integrovaná řešení, která kombinují produkty, služby a technologie, a umožňují jejich využití přímo ve firmě (v servisním centru), v provozu zákazníka nebo ve formě mobilní služby. Mobilní servisní technik k vám přiveze plně vybavené vozidlo, náhradní díly a zkušební zařízení. Odborný servis od  servisního technika a služby servisního kontejneru obdrží dokonce i ta nejodlehlejší místa.

 

Servisní centra slouží jako sklad nových nejpoužívanějších typů akumulátorů a náhradních dílů pro jejich údržbu a opravy. Použití originálních náhradních dílů při servisu s sebou nese zřejmé výhody v podobě kratšího trvání kontrol, snížení náročnosti logistických procesů (sledovací systémy, monitoring dat a vedení záznamů) a zjednodušení dokumentace, což přispívá k finančním i časovým úsporám.

 

Certifikované servisní centrum akumulátorů Parker využívá inženýry s vysokou úrovní odborných znalostí v technologii akumulátorů a regulace. Výsledkem je snížené riziko úrazů a ochrana zaměstnanců.

 

Doba výpadku je snížena a současně je zvýšena produktivita díky provádění záručních kontrol a preventivní údržby s cílem zvýšení spolehlivosti a lepší ochrany hydraulické soustavy před poklesem výkonu. V důsledku toho se zkracuje doba inspekcí. Administrace potřebná k dodržování předpisů/legislativy, jakož i logistiky a dokumentace je takto zjednodušená, což šetří čas a náklady.

 

Společností Parker certifikované servisní centrum pro akumulátory má znalosti, odborné schopnosti a možnosti poskytovat komplexní servis zahrnující dodržování předpisů a certifikací všech částí systému, údržbu a předplnění hydraulických akumulátorů, optimalizaci systému a správu informací s audity energií a účinnosti.

 

Firma Chvalis s.r.o. je servisním centrem pro celou řadu hydraulických akumulátorů, hydraulických a průmyslových hadic, hydraulických potrubí a spojek, hydraulických filtrů a filtračních systémů, hydraulických olejů a kapalin, hydraulických čerpadel a ventilů, jakož i kompletní servis hydraulických zařízení.

 

„Jde o významný doplněk ke stávající nabídce našich služeb a současně o potvrzení našich dlouhodobých vztahů se společností Parker, se kterou jsme začali spolupracovat již v roce 1992. I díky tomu jsme nyní jediní v České republice a na Slovensku, kdo má takovéto certifikované centrum pro akumulátory,řekl Milan Chvalina, jednatel a ředitel společnosti Chvalis.

 

Firma Chvalis s.r.o. rovněž nabízí odbornou technickou podporu, podporu systémových služeb a školicí kurzy zaměřené na průmyslové hydraulické systémy v jejich Centru hydraulických technologií společnosti Parker.

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Contacts médias

Marek Hadra, PR director
Tel. +420 606 648 564
E-mail: hadra@aetna.cz