Spojky Parker SCFF zamezují únikům kapalin a pomáhají chránit životní prostředí

Bielefeld, Německo. 30. října 2020Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, rozšiřuje nabídku spojek FlatFace a představuje sérii SCFF.

 

Série spojek SCFF uživatelům nabízí celou řadu výhod – od odpojení s nízkou míru úniku až po zabránění zachycení vzduchu během spojení. Spojky jsou testovány v souladu s normou ISO 7241-2, snadno se čistí a jsou velmi ploché.

 

Spojky SCFF jsou velmi odolné vůči vibracím a dalším formám mechanického namáhání a jsou vhodné pro použití v mobilních hydraulických systémech, přepravě i v odvětví ropy a zemního plynu. Procesy spojení a odpojení jsou rychlé a spolehlivé: díky použití závitů ACME nedochází v průběhu těchto fází k úniku žádných kapalin. Spolehlivost tohoto systému je ještě vyšší díky funkci otáčení společně s jedinečnou pojistnou objímkou, která zabraňuje nechtěnému odpojení.

 

K dispozici jsou také zátky SCFF s eliminátorem tlaku. Díky této inovativní technologii je možné spojky bez problémů připojovat i v případě, že existuje nashromážděnýči zbytkový tlak. Miniaturní ventil tlak ve fázi spojování automaticky upustí.

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Kontakt pro média

Katharina Leifeld
manažer marketingových služeb
Parker Hannifin Manufacturing Germany GmbH & Co. KG
Tel.: +49 (0) 521 40484169
E-mail: katharina.leifeld@Parker.com