Parker Hannifin představí na MSV novinky v diagnostice hydraulického oleje

Klecany, 5. září 2019 - Společnost Parker Hannifin připravuje na letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, který proběhne od 7. do 11. října na brněnském výstavišti, řadu novinek a praktických ukázek.

 

Zájemci najdou produkty Parker na společném stánku s jejich distributorem společností SEALL s.r.o. Hlavním tématem letošní výstavy produktů na stánku číslo 125 v pavilonu V je moderní diagnostika hydraulického oleje. Mezi vystavovanými produkty najdou návštěvníci například světově uznávané hadicové systémy pro hydraulické a pneumatické systémy Push-lok a Global Core. Představena budou i zařízení na diagnostiku hydraulických a pneumatických systémů SensoControl Service Master Plus nebo Parker icountBSplus zařízení pro analýzu tekutin v laboratorní kvalitě s využitím zabudované laserové technologie.

 

Kromě systémů na diagnostiku a analýzu hydraulického oleje najdou zájemci na stánku řadu dalších produktů Parker. Jako například hydraulické přímočaré motory, filtrační systémy, pístový hydrogenerátor F1 a řadu dalších.

 

„Mezinárodní strojírenský veletrh je pro společnost SEALL srdcovou záležitostí. Je to místo, kde se již řadu desetiletí scházejí špičky strojírenského průmyslu jak z domova, tak ze zahraničí a kdo není na MSV, jako by nebyl. Letos na našem stánku najdou to nejlepší z oblasti hydrauliky a pneumatiky od společnosti Parker Hannifin i naše vlastní řešení, stačí dojít a přesvědčit se, pozval na veletrh Ing. Jiří Pavlů, jednatel společnosti SEALL s.r.o.

 

„Parker Hannifin je na trhu již více než 100 let a je etablovaným leaderem na trhu hydraulických a pneumatických systémů a řešení pro řízení pohybu. Proto si vážíme možnosti ukázat zákazníkům a partnerům na MSV v Brně co skutečně umíme, a že to umíme skvěle,“ řekla k účasti na MSV Vladimíra Fadrná, Marcom Leader pro střední a východní Evropu ve společnosti Parker Hannifin.

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte vice na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o., má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorůwww.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

Kontakt pro média

Marek Hadra, PR director
Tel. +420 606 648 564
E-mail: hadra@aetna.cz