Chvalis pokrývá svými prodejnami ParkerStore celou republiku

Praha, 4. listopadu 2019 – Společnost Chvalis, partner a distributor produktů značky Parker Hannifin, otevřel v Jihlavě svoji prodejnu ParkerStore. Jedná se již o sedmou prodejnu společnosti Chvalis. Ta nabízí kromě jiného i 24hodinový havarijní servis.

Otevření sedmé prodejny je pro firmu Chvalis dalším milníkem, který ji posouvá kupředu. Novou pobočkou v srdci Vysočiny tak dokončila proces pokrytí celé České republiky. „Naše společnost kromě jiného vyvíjí a vyrábí hydraulické systémy pro kolejová vozidla, proto je pro nás rovnoměrné pokrytí území České republiky klíčové. Díky servisu se tak stáváme nejen dodavateli, ale také strategickými partnery pro naše zákazníky,“ představuje přínos nové prodejny Milan Chvalina, jednatel a ředitel společnosti Chvalis.


Sortiment nové prodejny ParkerStore tvoří bezmála 1500 položek hydraulických a pneumatických prvků, zejména hydraulické šroubení, hadicové koncovky, ventily, rychlospojky, filtry a další produkty z těchto oblastí. Kromě prodejny zde zákazníci naleznou i servisní dílnu, která zajišťuje lisování hydraulických hadic a opravy hydraulických a pneumatických válců a systémů. Společnost také nabízí své servisní služby i přímo u zákazníka, kde je schopná navrhnout optimální řešení, vedoucí k rychlému odstranění závady nebo splnění požadavků zákazníka, a to vše v režimu 24/7, včetně možnosti operativního využití dalších 4500 skladových položek na centrálním skladu sídla společnosti v Hoštce nebo z ostatních poboček prodejen ParkerStore Chvalis.

 

Společnost Chvalis je jedním z největších distributorů produktů společnosti Parker Hannifin v České a Slovenské republice. Za své téměř třicetileté působení na trhu si vybudovala své pevné místo v oblasti hydraulických systémů. „Se společností Chvalis spolupracujeme už od samého počátku a bez zveličování můžu říci, že má velký podíl na úspěšnosti Parker v České republice. Nové prodejně proto přeji, ať má minimálně stejné úspěchy, jako všechny ostatní provozovny. Stejně tak celé společnosti přeji plno úspěchů do dalších let,“ přeje u příležitosti otevření Jihlavského ParkerStore Ivan Jirsák, distribuční manažer pro Česko
a Slovensko.

 

Otevření další prodejny ParkerStore jen dokazuje, že o produkty Parker Hannifin je v českém prostředí zájem. Nový ParkerStore je již 15. specializovanou prodejnou na našem území,“ popisuje stav na českém trhu Vladimíra Fadrná, Marketing Communications Leader pro centrální a východní Evropu. Zároveň dodává, že v celém CEE regionu je již téměř 140 a po celém světě přes 2 000 prodejen ParkerStore provozovaných distributory společnosti Parker Hannifin.

 

Adresa nového ParkerStore v Jihlavě:
Průmyslová 136, 586 02 Jihlava – Hruškové Dvory, GPS: 49°25'16.2"N 15°36'29.7"E, Otevírací doba: 24 hod.

O společnosti
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již 100 let poskytuje řešení pro zákazníky z mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.  

 

Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Sales CEE s.r.o., má sídlo v Klecanech. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Klecanech, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů – www.parker.cz/distribuce, certifikovaní a premier distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore.

 

Kontakt pro média

Marek Hadra, PR director
Tel. +420 606 648 564
E-mail: hadra@aetna.cz