Maszyny budowlane jutra.

pozwolą ograniczyć zużycie energii oraz zmniejszyć wpływ Twoich maszyn budowlanych na środowisko.

Pobierz opracowanie

Gdzie kupić produkty firmy Parker?

Globalna sieć dystrybucyjna Parkera oferuje łatwy dostęp do produktów i lokalne wsparcie techniczne. Wyszukaj najbliższego dystrybutora produktów Parkera.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do rozmowy, aby zapewnić Państwu wszelką niezbędną pomoc. Wystarczy wypełnić krótką formę i nasz zespół odpowie na każde Wasze pytania. 

O firmie Parker Hannifin

Będąc wiodącym producentem w zakresie technologii napędów i sterowań Parker Hannifin działa na rzecz odpowiedzialnego rozwiązywania największych światowych problemów inżynieryjnych. Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu firmy Parker w Polsce i na świecie oraz jak Parker tworzy innowacyjne produkty i systemy, które przyczyniają się do zapewnienia lepszej jakości życia każdego z nas.

Wydajne i optymalne systemy dla sprzętu mobilnego

Parker oferuje producentom maszyn rozwiązania będące połączeniem wielu technologii, pomagające sprostać ich wymaganiom w zakresie wydajności, znaczącej redukcji zużycia paliwa i emisji, niższego poziom hałasu i zmniejszenia kosztów serwisowych.

100 lat firmy Parker Hannifin

Historia firmy Parker to pasjonująca opowieść o 100 latach rozwoju światowej techniki. Założona 13 marca 1917 r. przez Arthura L. Parkera firma w ciągu stulecia stała się światowym liderem na rynku napędów i sterowań.

Wywiad ze specjalistą Hose Doctor

Czy zastanawiałeś się kiedyś czym dokładnie zajmuje się pracownik usługi Hose Doctor? Nasz wywiad z ekspertem Hose Doctor z firmy XComp opisuje dzień pracy specjalisty od wymiany instalacji węży w systemach hydraulicznych i pneumatycznych.

Informacja prasowa

Dowiedz się, jak Parker czerpie innowacyjne pomysły z każdego sektora, w którym operuje! Przeczytaj informację prasową, wystarczy kliknąć przycisk „Przeczytaj więcej".

Biblioteka CAD

Przeglądaj bibliotekę Parkera, aby pobrać modele CAD oraz zobaczyć modele 3D.

E-konfigurator

Przeglądaj narzędzia online do konfiguracji produktów Parkera, aby znaleźć dokładne rozwiązania konkretnych potrzeb.

Rynki przemysłowe

Parker obsługuje ponad 1100 różnorodnych rynków przemysłowych, mobilnych i aeronautycznych. Zapoznaj się z przykładami zastosowań rynkowych produktów i systemów Parkera.

Wsparcie

Znajdź dodatkowe materiały pomocnicze do doboru i zastosowania produktów Parkera w tym literaturę techniczną, instrukcje, certyfikaty, prezentacje, szkolenia, etc.

Parker w krajach Europy Wschodniej

Spółka handlowa Parkera w Polsce jest również odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy Parker w krajach Europy Wschodniej (Białoruś, Gruzja, Litwa, Łotwa, Ukraina oraz Okręg Kaliningradzki). Zapoznaj się z obecnością Parkera na rynkach Europy Wschodniej.

Kariera

Filarami Parker Hanifin są głęboko zakorzenione wartości uczciwości, szacunku dla pracowników i klientów, etycznego postępowania oraz ciągłego uczenia się i poprawy wyników. Stawiamy na zaangażowanych profesjonalistów, którzy chcą się rozwijać razem z nami i działać w przyjaznym otoczeniu. Przeczytaj o kulturze organizacyjnej firmy Parker Hannifin. Dowiedz się jak stać się członkiem zespołu Parkera.