Vedení s posláním během onemocnění COVID-19

Během 103leté historie se Parker několikrát osvědčil jako spolehlivý partner v dobách celosvětových nesnází. Naše vedoucí pozice a vytrvalost v rozhodujících okamžicích, kam patří i aktuální pandemie COVID-19, dokládají, že žijeme naším posláním.

Podívejte se na život v Parkeru během pandemie

Produktové tipy

Nástroj Parker Cross Reference pro náhradní díly

Tento nový referenční nástroj společnosti Parker vám pomůže rychle najít náhradní řešení či ekvivalenty k dílům jiných výrobců.
Vyzkoušejte ho hned teď!

Expanding Capacity for Medical Manufacturing Partners

During the COVID-19 outbreak, many medical device manufacturers are facing immense production challenges. Parker is expanding capacity to meet demanding production schedules and help customers to keep saving lives.

Blog Parker ČR

Přečtěte si články našich odborníků na novém, českém blogu o technologii pohonů a řízení. Pravidelně zde publikujeme inovace, události, novinky a úspěchy společnosti Parker.

Mobilní aplikace Parker Bookshelf

Stáhněte si zdarma do svého mobilního telefonu nástroj pro vyhledávání literatury ve virtuální knihovně. Umožňuje prohlížet, ukládat dokumenty na vašem zařízení nebo posílat e-mailem kolegům.

Přehled distributorů

Často cestujete za prací a ne vždy máte možnost připojení k internetu? Stáhněte si aktuální seznam všech našich distributorů a mějte jej vždy po ruce. V České a Slovenské republice máme více než 40 významných distributorů a prodejen ParkerStore.

Tiskové zprávy

Navštivte naši sekci zpráv a získejte aktuální informace o novinkách a inovacích společnosti Parker. Můžete si prohlédnout všechny nejnovější tiskové zprávy, nalézt kontaktní údaje pro média a zjistit, při jakých událostech se s námi můžete setkat. Přehled zpráv ze sociálních médií vám navíc poskytne všechny naše příspěvky jako na dlani.